Rinoteam


Hasta görüşmeleri, ameliyat planlaması, ameliyat düzeni ve kontrollerde
sizin için çalışan özel bir ekip…

Op. Dr. EMRE İLHANKBB Uzmanı


Yaklaşık 15 yıldır sadece burun estetiği ameliyatlarıyla ilgilenen her gün daha iyisini isteyen Rinoteam ekibinin başıdır. Ameliyatınızın öncesinde tüm planlama ve muayenelerinizin yapılması, ameliyatınızın en özenli şekilde yapılması, ameliyat sonrası uzun dönem kontrollerinizin yapılması.


BURCU ÇAĞLARHasta Koordinatörü


Ameliyat tarihini düzenlenmesi, ameliyat öncesi ve sonrası görüşmelerinizin düzenlenmesi. Karşılanmanız ve konaklamanız ile ilgilenmektedir.


CEYLAN HIZLIKlinik Asistanı


Tüm randevuların düzenlenmesi, tıbbi kayıtlarınız ve raporların düzenlenmesi, istatistik ve uzun dönem kontrollerin düzenlenmesiyle ilgilenmektedir.DEMET ÖZDEMİRKlinik Asistanı

Ameliyat öncesinde bilgilendirilmeleriniz ve hemşirelik önerileri, ameliyat raporlarının düzenlenmesi ve arşivlenmesi, ameliyatınızın asistansı ve ameliyat sonrasındaki pansuman asistanslarınızda sizlerle birlikte olacak.


Profesyonel Ekip

Rinoteam Op. Dr. Emre İlhan tarafından estetik ameliyatlar için oluşturulmuş profesyonel bir ekiptir. Hasta karşılama, takip ve kontrollerde hastalarımızın tüm ihtiyaçları ekibimiz tarafından karşılanır.

Size Özel

Emre ilhan kliniğine burun estetiği ameliyatı için geldiğinizde tamamen size özel üç görüşme ayarlanır. Ameliyat gününüzden önce mutlaka kafanızdaki tüm soruları cevaplıyoruz. Size özel bir ameliyat tasarımı yapıyoruz. Yeni burnunuzun şekline birlikte karar veriyoruz. Bu yüzden de size özel üç görüşme yapıyoruz.

Konfor ve Güvenlik

Rinoteam olarak ameliyat öncesi ve sonrası konforunuz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ameliyatlarımızı Türkiye’nin en iyi kurumsal yapıya sahip hastanelerinde gerçekleştiriyoruz. Sizin sağlığınız bizim için her şeyden DEĞERLİ…

Bilimsel Çalışmalar

Burun estetiği başta olmak üzere yüz estetik cerrahisi ile ilgili bilimsel çalışmalar yaparak uluslararası platformda kongrelere katılıp, dünyadaki en yeni trendleri takip ediyoruz.

Ücret

Hastalarımıza fiyat konusunda farklılık ya da ayrıcalık oluşturmuyoruz. Bizim için standart fiyatlandırma sizin haklarınızı korumak adına değerli.

Kalite ve Güven

Hastalarımız için planladığımız ameliyat sürecinde asla kaliteden ödün vermiyoruz. Bizim için sizin memnuniyetiniz ve bize duyduğunuz güven her şeyden önemli. Op. Dr. Emre İlhan muayenehanesi bizim evimiz ve gelen hastalarımızı misafir kabul edip bize duydukları güveni boşa çıkarmamak için çok çalışıyoruz.

Hasta Takibi

Ameliyat sonrası tüm hastaları 2 yıl ücretsiz olarak takip ediyoruz. Ameliyat sonrası bütün hastalarımız 3 günde bir kontrole gelerek yakın gözlem altında muayene ediliyor. Tüm acil durumlar için 7/24 hastalarımız ekibimize ulaşabiliyor.

Adanmış Ruh

Emre İlhan Klinikte çalışan herkes burun estetiği ameliyatı sürecinde konforunuz, güvenliğiniz ve sonrasındaki mutluluğunuz için adanmış bir şevkle çalışır.

İşine Aşık Ekip

Burun estetiği yapmak bizim için sadece bir iş değil. Ameliyat sonrası dönemde sizin gülen yüzlerinizi görmek için aşkla çalışıyoruz.